Niezwykły wygląd w połączeniu z dbałością o bezpieczeństwo – taka jest wanna Cersanit

Jesteś w trakcie urządzania łazienki i zależy Ci na wannie, która z jednej strony będzie prezentowała się niezwykle estetycznie i stylowo, lecz jednocześnie będzie całkowicie bezpieczna? W takim przypadku świetnym rozwiązaniem będzie wanna Cersanit. Jest ona nie tylko gwarancją niezwykłego stylu, ale również zadbania o bezpieczeństwo jej użytkowników.

Podwójne dno i ochrona antybakteryjna, czyli bezpieczna wanna Cersanit

Wanna Cersanit nie tylko spełnia wszelkie normy bezpieczeństwa. Jej producenci poszli nawet o krok dalej wyznaczając kolejne nowinki pod względem bezpieczeństwa. I tak na przykład wanna Cersanit posiada podwójnie wzmocnione dno, co gwarantuje także większą trwałość i komfort użytkowania. Żeby to osiągnąć wykorzystano specjalną płytę, która wzmacnia dno wanny, zaś akrylową powłokę zabezpieczono dodatkowo warstwą żywicy. Co więcej, każda wanna Cersanit posiada specjalne atesty oraz jest rekomendowana przez Polskie Towarzystwo Alergologiczne. Do tego niektóre modele wanien Cersanit posiadają również specjalną ochronę antybakteryjną.

Wanna Cersanit – bezpieczna i stylowa

W parze z bezpieczeństwem idzie też niezwykły design każdej wanny Cersanit, dzięki czemu uzyskujemy produkt, który będziemy mogli bez obaw wykorzystywać przez lata mając też pewność, że wanna Cersanit nie wyjdzie z mody. Jej stylowy design będzie zachwycał jeszcze przez długi czas, co spowoduje, że nasza łazienka będzie wyglądała bardzo elegancko.

Poradniki, Umywalki, Wanny, Wyposażenie łazienki

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *